گوگل ابزار موبایلی Test My Site را بروزرسانی کرد

گوگل ابزار موبایلی Test My Site را بروزرسانی کرد

ابزار تست سرعت سایت گوگل، هم‌اکنون به مقایسه‌ی سایت شما با رقبایتان می‌پردازد و به شما می‌گوید که به‌واسطه‌ی سرعت بارگذاری سایتتان چه تعداد بازدیدکننده را از دست می‌دهید.

گوگل در بلاگ Google Small Business اعلام کرده که ابزار Test My Site  را به‌روزرسانی کرده تا عملیاتی فراتر از امتیاز سرعت موبایلی سایت را انجام دهد. این ابزار یک سال پیش منتشر شد. حال این ابزار می‌تواند نشان دهد به‌واسطه‌ی سرعت پایین سایتتان چه تعداد بازدیدکننده را از دست می‌دهید و همچنین وضعیت شما در قیاس با رقبایتان چگونه است.

این ابزار نه‌تنها مدت‌زمان موردنیاز برای بارگذاری سایت موبایلتان را برآورد می‌کند، بلکه تعداد بازدیدکننده‌های بالقوه‌ای که شما در طول زمان بارگذاری از دست می‌دهید را نشان می‌دهد. همچنین با گرفتن بنچمارک سرعت شما در سایت موبایلی و مقایسه‌ی آن با سایر رقبای شما در صنعت، به شما می‌گوید که وضعیت شما در قیاس با آن‌ها چگونه است.

این ابزار به رویه‌ی خود در راستای ارائه‌ی نکات عملیاتی برای سریع‌تر کردن سایتتان ادامه می‌دهد و تکنیک‌های بهینه‌سازی ویژه و دقیقی را بیان می‌کند که می‌توانید بر روی کد و سرور خود پیاده نمایید. همچنین به نمره‌دهی سرعت سایتتان در دسکتاپ و موبایل ادامه می‌دهد و در کنار آن‌ها دو ویژگی جدید فوق‌الذکر را اضافه کرده است.

می‌توانید آن را testmysite.thinkwithgoogle.com امتحان کنید.

نقد و بررسی کمپین های تبلیغاتی توسط علیرضا پیر

تخصص اصلی من سرچ مارکتینگ هست ( SEO و SEM ) ولی از اونجایی که به شدت کنجکاو هستم به صورت تجربی در شاخه های دیگر دیجیتال مارکتینگ نیز فعال هستم.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳

مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *