بینگ اسنیپت نتایج جستجوی «محتوای محبوب» را اضافه کرده است

بینگ اسنیپت نتایج جستجوی «محتوای محبوب» را اضافه کرده است

بینگ یک ویژگی اسنیپت جدید دارد که محبوب‌ترین محتواهای داخل سایت را به شما نشان می‌دهد.

بینگ ویژگی جدیدی را به صفحه‌ی نتایج جستجوی خود اضافه کرده است. باکسی که «محتوای محبوب (Popular Content)» نام دارد. دیوید ایوانوف برای اولین بار موضوع را متوجه شد، جایی که اگر شما برای برندهایی نظیر [Dropbox] یا [shutter stock] جستجو کنید، این ویژگی جدید در نتایج جستجو را مشاهده خواهید کرد.

بخش محتوای محبوب یک ویژگی‌ گردونه‌مانند است که می‌توانید بر روی فلش به سمت راست کلیک کنید تا نتایج بیشتر را ببینید.

این ویژگی بخش‌های محتوای محبوب وب‌سایت یا صفحه‌‎ی وب را به شما نشان می‌دهد. می‌توان آن را مشابه با ویژگی لینک‌های سایت دانست که در آن هایپرلینک‌های مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت به شما ارائه می‌شوند. اما در این مورد، همانند مثال Dropbox، همه‌ی لینک‌ها می‌توانند شما را به یک صفحه‌ی واحد یعنی صفحه‌ی اصلی سایت ببرند.

شاید این مورد برای یک صفحه از نتایج جستجو زیاد به نظر برسد: شما اسنیپت جستجوی معمولی را به همراه لینک‌های سایت دارید، زیر آن باکس جستجو داخل سایت قرار گرفته و در پایین همه‌ی آن‌ها گردونه‌ای که در این مطلب راجع به آن صحبت کردیم. زیاد است، اما می‌توان آن را جستاری مناسب در سبک برندها دانست.

نقد و بررسی کمپین های تبلیغاتی توسط علیرضا پیر

تخصص اصلی من سرچ مارکتینگ هست ( SEO و SEM ) ولی از اونجایی که به شدت کنجکاو هستم به صورت تجربی در شاخه های دیگر دیجیتال مارکتینگ نیز فعال هستم.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۱

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *