از بین رفتن 20 روز از اطلاعات سرچ کنسول گوگل

از بین رفتن 20 روز از اطلاعات سرچ کنسول گوگل

نزدیک به 20 روز اطلاعات و داده های کاربران جدید کنسول جستجوی از دسترس خارج شده است.

اگر به تازگی در کنسول جستجوی گوگل ثبت نام کرده اید ممکن است اطلاعات زیادی را از دست داده باشید. گوگل به تازگی صفحه اطلاعات ناهنجاری را به روزرسانی کرده و در آن اعلام کرده کاربران جدیدی که در بازه زمانی 31 خرداد (21 ژوئن ) تا 19 تیر ( 10 ژوئیه 2017 میلادی ) در ابزار کنسول جستجوی گوگل ثبت نام کرده اند دسته ایی از داده های ارائه شده را از دست داده اند.

سئوکاران و وبمسترهایی که در این بازه زمانی در کنسول ثبت نام کرده اند اطلاعات و داده های این بازه زمانی 20 روز را در اختیار نخواهند داشت. کارشناسان کمپانی اعلام کرده اند که در حال بررسی و شناسایی مشکل و از بین بردن خطاهای رخ داده هستند.

این خطا برای کاربرانی رخ داده است که برای اولین بار در کنسول جستجوی گوگل ثبت نام کرده اند و در این دوره زمانی داده های سایت به آن ها ارائه نخواهد شد. توجه داشته باشید کاربرانی قبل و بعد از این بازه زمانی برای اولین بار در کنسول جستجو ثبت نام کرده اند تحت تاثیر قرار نگرفته اند.

پس اگر شما خارج از این دوره در کنسول حساب کاربری ایجاد کرده اید نگران نباشید اطلاعات و داده های شما در دسترس خواهند بود.

منبع: @Ir3eo

نقد و بررسی کمپین های تبلیغاتی توسط علیرضا پیر

تخصص اصلی من سرچ مارکتینگ هست ( SEO و SEM ) ولی از اونجایی که به شدت کنجکاو هستم به صورت تجربی در شاخه های دیگر دیجیتال مارکتینگ نیز فعال هستم.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۳

مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *